Chytrý hlídač FIXED Smile

0
716

Zapomněli jste někde peněženku? Zapadly vám klíče? Nebo jste jen toužili po ochraně svých osobních věcí? Malý chytrý hlídač FIXED Smile pracující s technologií Bluetooth, která tento přívěšek propojuje s chytrým telefonem, zajistí, že jeho majitel vždy bude znát polohu svých věcí.

Přívěšek FIXED Smile poskytne ochranu nejrůznějším osobním věcem, od klíčů od auta či bytu až po drobnou elektroniku nebo příruční zavazadla. Pro svou funkci ochrany je propojen s aplikací Smile chytrého telefonu (podporuje systém Android 5.0 a vyšší, iOS 10.0 a vyšší), skrze kterou je sledována trvale poloha věcí, které chce majitel přívěsku zabezpečit. Hlídač Smile, funguje také opačným způsobem, tedy proti ztrátě mobilního telefonu. Stačí stisknout tlačítko na chytrém přívěsku FIXED a propojený telefon se ozve vyzváněním.

FIXED Smile funguje mezi-platformě

Inteligentní přívěsek FIXED Smile lze použít pro jedno či více zařízení z

ároveň, protože hlídač je automaticky propojen s registračními údaji uživatele. Pokud se pomocí těchto údajů majitel chytrého hlídače poté přihlásí do aplikace Smile na jiném zařízení j

e znásobena hnací síla. V případě, že dojde k odpojení hlavního zařízení, se kterým je přívěšek propojen a v blízkosti se nachází další spárované zařízení, dojde k jejich spojení. Nezáleží přitom, zda primární zařízení podporuje systém Android a sekundární iOS, protože chytrý hlídač funguje mezi-platformě.

Upozornění, která neobtěžují

Aplikace v chytrém telefonu umožňuje nastavení upozornění tak, aby uživatel věděl o každém připojení a odpojení hlídače FIXED Smile od telefonu, čímž je zabráněno ztrátě či krádeži věci, která má být přívěskem zabezpečena. Tato upozornění ovšem mohou být někdy i obtěžující, protože signál může na různých místech kolísat. Proto, aby k tomuto nedocházelo, aplikace poskytuje režim tzv. bezpečných zón. Jako bezpečnou zónu může uživatel nastavit například svůj byt, dům či kancelář. Pokud po nastavení bezpečných zón, uživatel do jedné z nich vstoupí, upozornění budou neaktivní. Jestliže tuto zónu následně opustí, oznámení aplikace budou opět aktivní. Podobně jako bezpečné zóny funguje i funkce nočního režimu, kdy jsou upozornění v definovaném časovém rozmezí vypnutá, aby nerušila spánek majitele chytrého hlídače.

Uživatel také může nastavit frekvenci upozornění. V prvním případě aplikace uživatele upozorní na každé přerušení signálu a zabrání tedy ztrátě hlídané věci, v druhém aplikace funguje na pozadí a stav hlídaného předmětu je zjišťován na vyžádání uživatele. Aplikace vždy zobrazí uživateli polohu střežené věci na mapě či její poslední zaznamenanou polohu.

FIXED Smile je napájen baterií s výdrží přibližně jeden rok a po jejím vybití je uživatel schopen ji sám jednoduše vyměnit. Tento hlídač je navíc kompaktních rozměrů a při jeho koupi výrobce nabízí možnost výběru ze čtyř barevných kombinací. Hlídač FIXED Smile se stane chytrým a zároveň elegantním pomocníkem, který uživateli nikdy nebude na obtíž.

Autor: Michaela Pavlů

Zdroj:

[1] Hlídač osobních věcí FIXED Smile. FIXED [online]. 2018 [cit. 2018-10-13]. Dostupné z: https://www.fixed.zone/produkt/hlidac-osobnich-veci-fixed-smile-id47

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here