Mini-kamera PTZ Hikvision pro video-sledování v těsných prostorech

0
401

Přední dodavatel kvalitních produktů a efektivních řešení pro video-sledování, Hikvision, představil na začátku října 2018 přírůstek série PTZ DE, novou síťovou mini PTZ kameru (DS-2DE2A404W-DE3). Tato novinka přináší celou řadu užitečných funkcí, které vyniknou zejména v malých prostorech, protože samotná síťová kamera je menší, než standardní chytrý telefon.

Kamera PTZ disponuje několika inteligentními funkcemi jako je například detekce obličeje a schopnost detekce narušení, detekce vstupu a výstupu či detekce bezobslužného zavazadla. Mezi další vlastnosti kamery patří 120 dB široký dynamický rozsah, redukce šumu formou digitálního 3D, krajová expozice či zaměření, anebo podpora komprese videa H.265+ / H.265, a další.

Praktický 2,5” objektiv se čtyřnásobným zoomem a šestnáctinásobným digitálním zoomem, s ohniskovou vzdáleností v rozsahu 2,8 až 12 mm vhodně doplňuje tuto funkční mini-kameru. Model Hikvision kamery je dostupný v provedení 2MP a 4MP, s vyvedením scénáře pro barevné snímky s nízkou intenzitou osvětlení, až na hodnotu 0,005 luxu.  Model podporující IR přenáší intenzitu osvětlení až na úroveň 0,001 luxu. Kamera je odolává teplotám od -20°C do 60°C a splňuje standard IP66, vč. ochrany proti vandalismu IK10.

Široké spektrum funkcí, praktické malé rozměry, snadná instalace – tímto nově představená síťová kamera PTZ  Hikvision zaujme montážní techniky i majitele objektů, především ty, kteří hledají řešení pro malé a kryté projekty, jako jsou menší obchody, kancelářské zasedací místnosti či nemocniční oddělení. Toto potvrzují i slova ředitele prodeje a marketingu Hikvision Europe, Petera Guana, který během představování kamery řekl: „Ve společnosti Hikvison vždy hledáme nové způsoby, jak pomáhat zákazníkům s jejich měnícími se potřebami, a uznáváme důležitost flexibility, abychom měli správnou kameru pro správné řešení..

Autor: Michaela Pavlů

Zdroj:

[1] DS-2DE2A404W-DE3. Hikvision [online]. 2018 [cit. 2018-10-13]. Dostupné z: https://www.hikvision.com/europe/Products/PTZ/DE-line-Network-PTZ/4-Megapixel-series/Non-IR/DS-2DE2A404W-DE3(2.8-12MM)

[2] New mini PTZ camera makes small corners part of the surveillance solution. Hikvision [online]. 11. 10. 2018 [cit. 2018‑10‑13]. Dostupné z: https://www.hikvision.com/europe/News–Events/Press-Releases/New-mini-PTZ-camera-makes-small-corners-part-of-the-surveillance-solution

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here